ELEKTRYCZNY & HYBRYDOWY

Nowy Eclipse Cross PHEV - awangardowa stylistyka z japońskim DNA. Jedyny taki SUV coupe plug-in na rynku.
Zaskakuje bezkompromisową stylistyką z wysmakowanymi detalami, ultranowoczesnym wzorem lamp
i trzema poziomami stylizacji zewnętrznej. Auto dla indywidualistów, którzy chcą wyróżnić się w tłumie i poczuć
niezrównany komfort podróży hybrydą plug-in.


Eclipse Cross PHEV czeka na Ciebie dostępny od ręki w naszych autoryzowanych salonach!
Sprawdź aktualne promocje lub umów jazdę próbną, aby poznać topową hybrydę plug-in Mitsubishi.

Eclipse Cross PHEV MY21 - kalkulator

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

model_mini_EclipseCross_PHEV_MY21_v4.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 191 990 zł
  • Rata od 1499 zł netto/mies. *

   

  Kalkulator finansowy

  Dane zawarte w powyższej symulacji mają charakter wyłącznie informacyjny. Podane informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Wobec tego prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem Mitsubishi w celu uzyskania aktualnych informacji na temat finansowania samochodów Mitsubishi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie sprzedaży.

  POZNAJ AMBASADORÓW MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV  POZNAJ AMBASADORÓW
  MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV
  BARTŁOMIEJ TOPA

  Świetny aktor teatralny i filmowy, który jest ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce od 3 lat, zasiadł właśnie za kierownicą najlepiej wyposażonej wersji nowego Mitsubishi Eclipse Cross PHEV Instyle Plus 4WD w nowym, wielowarstwowym, białym kolorze Diamond White. Wybór tego niskoemisyjnego modelu podkreśla dbałość aktora o środowisko naturalne, a nowe Mitsubishi pomoże w realizacji serii filmów edukacyjnych promujących ekologiczne zachowania i przedsięwzięcia.

  „Dbałość o ekologię i naszą planetę to jeden z moich priorytetów, dlatego wybrałem markę Mitsubishi, która oferuje samochody przyjazne środowisku. Ogromnie doceniam efektywny napęd 4x4 nowego Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, niesamowitą ciszę i wygodę we wnętrzu i fakt, że będąc w mieście, nie muszę jeździć na stacje benzynowe i mogę ładować auto ze zwykłego gniazdka lub na stacji szybkiego ładowania. Wielką zaletą tego auta jest zasięg – dzięki niemu mogę pokonać w trasie ponad 600 km.” – mówi Bartłomiej Topa.  ANNA CIEŚLAK

  Znana z najbardziej cenionych stołecznych scen oraz wielu kreacji na dużym i małym ekranie aktorka i aktywistka społeczna, którą można obecnie podziwiać w licznych przedstawieniach – między innymi „Savannah Bay” w Teatrze Polskim, serialach takich, jak „Na Wspólnej” czy „Szadź” oraz niebawem na dużych ekranach w filmie „Czarna Owca”. Jest ambasadorką marki Mitsubishi już od 5 lat, a teraz zasiądzie za kierownicą Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w najlepiej wyposażonej wersji Instyle Plus 4WD w elektryzująco niebieskim kolorze nadwozia.

  „Moje nowe Mitsubishi urzekło mnie swoją ultranowoczesną stylistyką. Ale najbardziej cieszę się z tego, że mogę jeździć niskoemisyjnym autem w czasach, kiedy dbanie o środowisko i naszą planetę stojącą na krawędzi katastrofy ekologicznej staje się naszym najwyższym priorytetem. Ogromnie doceniam zarówno łatwość ładowania baterii ze zwykłego gniazdka, jak i możliwość szybkiego ładowania w 25 minut oraz spory zasięg w trybie elektrycznym, który całkowicie starcza mi na cały dzień w mieście. Nie bez znaczenia są też znacznie niższe koszty użytkowania auta na prąd.” – mówi Anna Cieślak.

  Eclipse Cross PHEV - test youtube
  OBEJRZYJ TEST ECLIPSE CROSS PHEV  Automatyczny wybór trybu jazdy

  Eclipse Cross MY21 - Auto zasilane słońcem

  Grafika poglądowa Auto zasilane słońcem

  Auto zasilane słońcem

  Panele fotowoltaiczne pozwalają wykorzystać energię słońca do generowania energii elektrycznej, którą można ładować akumulator trakcyjny. Doradcy w salonach Mitsubishi zostali dokładnie przeszkoleni nie tylko z zakresu elektromobilności, ale mają także rozległą wiedzę na temat instalacji fotowoltaicznych. Doradzą w zakresie kalkulacji jej mocy, efektywności, budowy, czy wyboru dostawcy. Pozwoli to stworzyć swój własny ekosystem z hybrydą plug-in, by oszczędzać, ładować słońcem i być bardziej eko.

  Eclipse Cross MY21 - Znakomita kontrola i stabilność – napęd na 4 koła S-AWC

  Grafika poglądowa Znakomita kontrola i stabilność – napęd na 4 koła S-AWC

  Znakomita kontrola i stabilność – napęd na 4 koła S-AWC

  Eclipse Cross PHEV jest wyposażony standardowo w system Twin Motor 4WD współpracujący z unikalnym, zintegrowanym systemem kontroli dynamiki pojazdu S-AWC (Super All Wheel Control). Zaawansowane sterowniki monitorują tor ruchu samochodu i są w stanie płynnie rozdzielać napęd pomiędzy przednią a tylną oś, a nawet dobrać siłę hamowania oddzielnie dla każdego z 4 kół. Poprawia to zdolności samochodu do podążania wytyczonym przez kierowcę torem jazdy w zakrętach i podczas utraty przyczepności na śliskich nawierzchniach.

  Eclipse Cross MY21 - Jazda z wykorzystaniem wyłącznie energii elektrycznej

  Grafika poglądowa Elektryczny i hybrydowy z możliwością jazdy w 3 trybach

  Elektryczny i hybrydowy z możliwością jazdy w 3 trybach

  Eclipse Cross PHEV wyróżnia możliwość jazdy w trybie elektrycznym, hybrydowym szeregowym oraz hybrydowym równoległym. To jakby 3 auta w jednym. Auto ma pojemną baterię – 13,8 kWh. Ilość zgromadzonej w niej energii zapewnia zasięg do 55km według normy WLTP w trybie elektrycznym EV . Samochód jest cichy, komfortowy, dynamiczny i oszczędny.

  Eclipse Cross MY21 - Elastyczna wydajność 4WD w trybie jazdy elektrycznej

  Grafika poglądowa Elastyczna wydajność 4WD, Twin Motor

  Elastyczna wydajność 4WD, Twin Motor

  W trybie hybrydowym szeregowym, którym wyróżnia się Eclipse Cross PHEV, silnik spalinowy, wysokowydajny, pracujący w cyklu Atkinsona napędza generator, który produkuje energię ładującą baterię. Zasila ona oba silniki elektryczne. Oferują one wysoki moment obrotowy już od samego startu. Dla kierowców oznacza to, że po wciśnięciu pedału przyspieszenia auto bez zwłoki rusza z miejsca z dynamiką wyższą, niż typowe auta w tej klasie. Dzięki temu manewry stają się szybsze i bezpieczniejsze. Eclipse Cross PHEV tak samo jak samochody czysto elektryczne nie ma skrzyni biegów, co zapewnia płynne przyspieszanie bez szarpnięć wywoływanych zmianą przełożeń.

  Eclipse Cross MY21 - Aktywne chłodzenie baterii podczas ładowania

  Grafika poglądowa Aktywne chłodzenie baterii podczas ładowania

  Aktywne chłodzenie baterii podczas ładowania

  Mitsubishi Motors posiada ponad 50-letnie doświadczenie w konstruowaniu elektrycznych układów napędowych. Bateria napędowa w Eclipse Crossie PHEV została wyposażona dodatkowo w system chłodzenia i to zarówno dla szybkiego trybu ładowania, jak i standardowego, z domowego gniazdka. Sprawia to, że jest ona niezwykle odporna na przegrzanie, co pozwala cieszyć się pełnymi parametrami akumulatora przez długi czas i pełnym bezpieczeństwem procesu ładowania.

  Eclipse Cross MY21 - Aplikacja do zdalnego zarządzania samochodem

  Grafika poglądowa Aplikacja do zdalnego zarządzania samochodem

  Aplikacja do zdalnego zarządzania samochodem

  Przyjemny chłód w upalny dzień, a może komfortowe ciepło w mroźny poranek? Z Mitsubishi Eclipse Cross PHEV to możliwe. Auto posiada funkcję chłodzenia i ogrzewania postojowego. Aplikacja na smartfony pozwala na zdalne ustawienie temperatury podczas postoju samochodu. Dzięki niej możesz również zarządzać czasem ładowania akumulatora i uruchomić proces o dowolnej godzinie, np. w nocy, kiedy stawki za energię elektryczną mogą być niższe.

  Eclipse Cross MY21 - Gniazdo 230V w przestrzeni bagażowej

  Grafika poglądowa Gniazdo 230V w przestrzeni bagażowej

  Gniazdo 230V w przestrzeni bagażowej

  Wybrane specyfikacje Mitsubishi Eclipse Crossa PHEV są wyposażone w gniazdko elektryczne 230V umożliwiające podłączenie różnych urządzeń elektrycznych o mocy do 1500W przekształcając auto w swoisty magazyn energii. Użyj wyobraźni i wykorzystaj tę unikalną funkcję na swój sposób. Mały koncert Twojego zespołu pod gwiazdami na polanie dla znajomych? Czemu nie!

  Eclipse Cross MY21 - Gwarancja spokoju

  Grafika poglądowa Gwarancja spokoju

  Gwarancja spokoju

  Eclipse Cross PHEV to pojazd niezwykle dopracowany i przetestowany w każdych warunkach. Potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania jest 5-letnia gwarancja fabryczna z limitem do 100 000 kilometrów. Z kolei bateria trakcyjna, która jest sercem tego elektryczno-hybrydowego SUV-a, podlega 8-letniej gwarancji, a limit kilometrowy wynosi aż 160 000.

  Media o Eclipse Cross PHEV

  Media o Eclipse Cross PHEV - button więcej

  Zobacz więcej artykułów